Bed and Breakfast Sincerely Lisboa - Лісабон
38.720763, -9.146675Загальний опис
2-зірковий затишний Bed and Breakfast Sincerely Lisboa розташований за 18 хвилин пішої прогулянки від Ліфта Санта Хуста та має 7 номерів. Готель типу "ліжко та сніданок" забезпечує Wi-Fi по всій території.
Розташування
Готель знаходиться у самому серці міста, в межах 18-хвилинної прогулянки від Торгової площі та лише за декілька хвилин ходьби від станції метро Avenida. Історичні визначні пам'ятки району включають замок Св. Георгія, розташований за 5 хвилин їзди. Проспект Ліберті, а також Національний музей природознавства розташовані за в межах 6 хвилин ходьби від готелю.
Найближча автобусна зупинка - Avenida da Liberdade - знаходиться всього лише за 5 хвилин ходьби.
Номери
Гості можуть скористатися кавоваркою і системою клімат-контролю. Окрім окремого туалету і душу, у ванній кімнаті передбачили фен і рушники. Це помешкання для некурців пропонує номери з видом на місто.
Харчування
У ресторані Koppu Ramen Izakaya, розташованому навпроти готелю, можна скуштувати страви європейської кухні.
Номер ліцензії: 55602/AL
Номери та Доступність
-
Площа номеру:
12 м²
-
Тип ліжка:2 Односпальні ліжка
-
Душ
-
Опалення
-
Площа номеру:
12 м²
-
Тип ліжка:1 Односпальне ліжко
-
Душ
-
Опалення
Основна інформація про Bed and Breakfast Sincerely Lisboa
| 💵 Найнижча ціна за номер | 3502 UAH |
| 📏 Відстань до центру | 700 м |
| 🗺️ Рейтинг розташування | 7.4 |
| ✈️ Відстань до аеропорту | 8.1 км |
| 🧳 Найближчий аеропорт | Міжнародний аеропорт «Портела», LIS |
Розташування
- Визначні місця
- Поруч
- Ресторани
- Готелі поблизу
Відгуки про Bed and Breakfast Sincerely Lisboa
-
missingНаписав(-ла) відгук 30 лип
замечательное и фантастическое расположение, хороший ресторан. в 100 метрах от отеля есть бар lobby bar с превосходными напитками.
-
missingНаписав(-ла) відгук 11 кві
Стоит отметить, что персонал был мега-клёвый. Номер был компактный и чистый с собственной ванной комнатой. Там готовили очень вкусный и очень хороший завтрак с хлебом, десертами, яйцами и мясной нарезкой...